1403 شنبه 1 اردیبهشت
 
کومه جا

اجاره ویلا ، سوئیت ، محل اقامت و کلبه جنگلیاجاره سوئیت در ماسوله

اجاره سوئیت در ماسولهشرایط اجاره سوئیت در ماسوله

ماسوله یکی از شهرهای بکر و دیدنی واقع در جنوب غربی استان گیلان است. این شهر در فاصله 60 کیلومتری رشت و 35 کیلومتری فومن قرار دارد. ماسوله از جاهای دیدنی شهر فومن بوده و شهری سنتی و قدیمی است. از  این رو اجاره سوئیت در ماسوله بسیار پر رونق شده و اجاره سوئیت در ماسوله  به یکی از مشاغل ملاکان این منطقه تبدیل گردیده است. مناظر زیبا نظیر خانه  های زرد رنگ، جنگل  های سبز و انبوه و کوه های خوش رنگ  با پس زمینه ای مه آلوده سبب شده تا اکثر توریست ها و گردشگران داخلی و خارجی به این منطقه سفر کنند. اگر در پی فرار از شلوغی شهر و اجاره سوئیت در ماسوله ، به دنبال محیطی دنج و آرام هستید، حتماً به ماسوله سفر کنید. زیرا این شهر از معدود شهرهای بدون وسیله نقلیه موتوری در دنیا است. با اجاره سوئیت در ماسوله هر روز صبح با صدای خروس ها و بوی خوشایند و مطبوع نان محلی از خواب بیدار خواهید شد. همان طور که اغلب شما با استان گیلان آشنایی دارید؛ ماسوله یکی از شهرهای آرام و زیبای خطه سرسبز و همیشه بهار گیلان است. این شهر با معماری خاص و حال و هوای سنتی یکی از جاذبه های گردشگری و موردی مناسب برای اجاره سوئیت در ماسوله در شمال کشور محسوب می شود. با توجه به موقعیت مکانی، ابعاد و اندازه سوئیت ها، قیمت  های گوناگون ی برای آنها تعریف و تعیین شده است؛ به همین جهت می  بایست مطابق با بودجه و منطقه مورد نظر نسبت به اجاره سوئیت در ماسوله اقدام کنید. به طور کلی اجاره سوئیت در ماسوله برای یک شبانه روز از دویست هزار تومان شروع شده و به بیش از یک میلیون تومان می  رسد. از این  رو با توجه به تعداد افراد و امکانات گوناگون  هر سوئیت در اجاره سوئیت در ماسوله ، می توانید یکی از آنها را انتخاب نموده و اقامت خوشی را در این محیط منحصر به فرد با ویژگی های طبیعی و معماری سنتی سپری کنید. به منظور رفاه حال گردشگران و مسافران یک منوی باز از تمامی سوئیت  ها در سایت های گوناگون  گردشگری قرار داده شده است. بدین جهت قبل از سفر می  توانید با بررسی دقیق و مناسب با معیارهای خود، یکی از آنها را انتخاب نموده و رزرو کنید. با این کار در هنگام سفر هیچ استرس و فکری بابت اجاره سوئیت در ماسوله نخواهید داشت.

شرایط اجاره سوئیت در ماسوله


چگونه می توان نسبت به اجاره ویلا ماسوله اقدام کرد؟

بعضی از افراد به لحاظ ازدیاد جمعیت و توان مالی دوست ندارند در سوئیت ساکن شوند. به همین دلیل با مراجعه به بنگاه ها و دیگر مراجع مربوطه نسبت به اجاره ویلا ماسوله اقدام می کنند. اجاره ویلا ماسوله نیز با توجه به موقعیت مکانی، متراژ ویلا، تعداد نفرات، امکانات ویلا و ... متفاوت است. براساس بررسی های به عمل آمده برای اجاره ویلا در ماسوله قیمت های گوناگون ی وجود دارد. به طور مثال اجاره یک ویلای 120 متری در ماسوله به مدت یک شبانه روز مبلغی بین 900 – 600 هزار تومان است. البته این مبلغ را می توان کف (پایین ترین) قیمت اجاره ویلا ماسوله به حساب آورد. زیرا اگر تعداد نفرات بیش از حد مجاز باشد، علاوه بر قیمت تعیین شده به صورت توافقی مبلغی مازاد بر آن برای هر شبانه روز از مسافران گرفته می شود. به عبارت دیگر هرچه ویلا به روز تر بوده و تجهیزات و امکانات بیشتری داشته باشد، به نسبت از قیمت بالاتری برای اجاره برخوردار است. برای آن دسته از افرادی که بضاعت مالی شان در حد متوسط است، اجاره ویلا ماسوله در مناطق معمولی و با امکانات ساده را پیشنهاد می کنیم. در این صورت می توانند مدت زمان بیشتری در ماسوله اقامت داشته باشند.  بنابراین اگر به دنبال آسایش بیشتر و اقامتی دلنشین در ماسوله هستید، می توانید با اجاره ویلا ماسوله اقامتی خاطره انگیزه و فراموش نشدنی را تجربه کنید. علاوه بر این بعضی از ویلاها با ارائه خدماتی نظیر استخر، سونا، جکوزی، تجهیزات بدنسازی، زمین بازی و ... تمامی امکانات یک اقامت رؤیایی را برای گردشگران داخلی و خارجی فراهم ساخته اند. البته به یاد داشته باشید که اجاره ویلا ماسوله در این بخش ها به نسبت از قیمت بیشتری برخوردار است. براساس استعلامات صورت گرفته اجاره ویلا ماسوله برای یک شبانه روز از سیصد هزار تومان شروع شده و به بیش از یک میلیون تومان می رسد.

 اجاره ویلا ماسوله

اجاره کلبه جنگلی در ماسوله به چه صورت است؟

جنگل های انبوه خطه سرسبز گیلان به ویژه منطقه ماسوله سبب شده تا اجاره کلبه جنگلی در ماسوله رونق چشمگیری بگیرد. از این رو مسافران و علاقه مندان به اماکن سنتی و طبیعت بکر با اجاره کلبه جنگلی در ماسوله یک خاطره دلنشین و تجربه جدید را برای خود رقم می زنند. پارک جنگلی ماسوله ترکیبی از کوهستان های سرسبز و جنگل های انبوه است. گردشگران علاوه بر اقامت در این کلبه ها، می توانند با کوهنوردی و گردش در کوهستان ها و لا به لای درختان از این طبیعت منحصر به فرد نهایت استفاده را ببرند. وجود کلبه جنگلی در ماسوله سبب شده تا علاوه بر افزایش گردشگران داخلی و خارجی، رونق اقتصادی ویژه ای در این بخش به وجود بیاید و موجب تغییر و تحول عظیمی در این منطقه شود.  اجاره کلبه جنگلی در ماسوله نیز با توجه به موقعیت، ابعاد، اندازه و امکانات آن متفاوت است. به عبارتی هر چه بیشتر هزینه کنید، به طبع از کلبه و امکانات بیشتری بهره مند خواهید شد. با توجه به زیبایی منحصر به فرد کوهستان ها و کلبه های جنگلی حتماً به این قسمت سری بزنید و با بهره مندی از شرایط ایجاد شده نهایت لذت را از سفر خود ببرید. اگر بخواهید یک مدیریت جامع در هزینه ها داشته باشید، می توانید براساس میزان بودجه تعداد روز مشخصی را به اجاره کلبه جنگلی در ماسوله اختصاص دهید.

اجاره کلبه جنگلی در ماسوله


تنوع اقامتگاه در ماسوله چه مزایایی دارد؟

تنوع اقامتگاه در ماسوله سبب شده تا گردشگران و مسافران بومی و غیر بومی با خیال راحت و در کمال آرامش بتوانند محل اقامت خود را انتخاب کنند. از این رو با توجه به تعداد، سلیقه، وسیله نقلیه و معیارهای موردنظرشان نسبت به اجاره اقامتگاه در ماسوله اقدام می کنند. عده ای به دنبال جاهای دنج و پر رفت و آمد نظیر هتل و مسافرخانه هستند؛ به همین جهت اغلب به دنبال اجاره سوئیت و خانه های کوچک می گردند. عده-ای دیگر به دنبال خانه ای در دل طبیعت و حیات وحش هستند؛ پس با بررسی و ارزیابی قیمت ها، خانه یا کلبه جنگلی اجاره می کنند. از طرف دیگر عده ای به لحاظ توان مالی به دنبال خانه های لوکس و ساحلی هستند؛ از این رو با گشت و گذار در ماسوله و جستجوی ویلا در این منطقه نسبت به انتخاب اقامتگاه در ماسوله متناسب با مؤلفه و امکانات مدنظر خود اقدام می کنند. گاهی اوقات زوج  های جوان به این منطقه می آیند و با اجاره اقامتگاه در ماسوله اولین روز زندگی مشترک خود را در دل طبیعت بکر و سرسبز منطقه گیلان و شهر ماسوله شروع می کنند. شروع یک زندگی شیرین در کنار فضایی جذاب و به دور از هر گونه آلودگی و هیاهوی محیط های شهری و پر تردد، خاطره ای دل انگیز و فراموش نشدنی را در اقامتگاه ماسوله رقم می زند. علاوه بر-این با اجاره اقامتگاه در ماسوله علاوه بر داشتن سفری آرام و دلنشین، با صرف غذاهایی سالم از نوع محلی و خانگی در کنار آرامش روح و روان، سلامت جسم نیز محقق می گردد.

اقامتگاه در ماسوله

اجاره اتاق در ماسوله

عده ای از افراد به جهت کم بودن تعداد و یا بودجه خواهان اجاره اتاق در ماسوله هستند. شرایط اجاره اتاق در ماسوله نیز مانند سایر موارد قبل است؛ یعنی با توجه به منطقه مورد نظر، تعداد نفرات، امکانات و ... می-توانید در ماسوله یا یکی از منطقه های گردشگری اطراف آن مثل خانه های جنگلی یک اجاره کنید. علاوه بر این هر اتاق برای تعداد مشخصی تعیین شده است. به همین دلیل می توان براساس تعداد نفرات یک، دو یا چند اتاق مجزا اجاره کرد. از همه مهمتر اگر چند خانواده با هم به ماسوله سفر کرده باشند؛ با اجاره اتاق در ماسوله هر یک از آنها به راحتی می توانند به طور جداگانه از امکانات اتاق خود بهره مند شده و اقامتی سرشار از آرامش در این شهر سرسبز سپری کنند.  اجاره اتاق در ماسوله به صورت روزانه، هفتگی و حتی ماهیانه صورت می گیرد. بعضی از افراد علاوه بر گردش و تفریح، بخاطر شرایط کاری و به منظور کسب و کار، تجارت و یا مأموریت به این منطقه سفر می کنند. به همین جهت با اجاره اتاق در ماسوله برای مدت مشخص جدای از اینکه با خیال راحت به کار و تفریح می پردازند، از تخفیفات ارائه شده توسط مؤسسات اجاره این گونه مکان ها برخوردار می شوند. به عبارت دیگر اجاره اتاق در ماسوله برای یک هفته از تخفیف کمتری نسبت به اجاره ماهیانه برخوردار است. نکته قابل توجه اینکه معماری خاص اتاق و اماکن گوناگون  سبب شده تا گردشگران و مسافران بومی و غیر بومی هر بار یکی از این مناطق را برای اقامت برگزینند. در این صورت علاوه بر تنوع در سفر، همه شرایط اقامت در ماسوله را تجربه می کنند. به شما توصیه می کنیم حتی یک بار هم که شده به این منطقه زیبا و سرسبز سفر کنید. مطمئن باشید تنها با یک بار اقامت در این محیط فوق العاده، همه ساله به ماسوله و جنگل های زیبای آن سفر خواهید کرد.

اجاره اتاق در ماسوله

اجاره انواع سوئیت در ماسوله